Facebook

Kalendarz

poprzednim miesiącu luty 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 5 1 2 3 4
week 6 5 6 7 8 9 10 11
week 7 12 13 14 15 16 17 18
week 8 19 20 21 22 23 24 25
week 9 26 27 28
Ulti Clocks content
  • image
  • image
  • image
Previous Next
Absolwenci 2016/2017

KLASA III A

Wychowawca:  mgr Dorota Prętnik

  1. Adamik Patryk
  2. Bal Weronika
  3. Bęben Przemysław
  4. Brzozowski Wiktor
  5. Bugielski Patryk
  6. Deptuch Klaudia
  7. Dymczak Aleksandra
  8. Foremny Julia
  9. Głód Bartłomiej
  10. Gydziak Izabela
  11. Janusz Aleksandra
  12. Katyńska Oliwia
  13. Kazuń Jakub
  14. Kozioł Aleksandra
  15. Kraś Łukasz
  16. Krzanowski Krystian
  17. Lelko Sylwia
  18. Łacki Miłosz
  19. Majka Magdalena
  20. Makoś Bartosz
  21. Makoś Łucja
  22. Michalak Weronika
  23. Ochała Przemysław
  24. Rak Patryk
  25. Soliński Mateusz
  26. Szczurek Wiktoria
  27. Tyburska Emilia
  28. Zawisza Julita
  29. Boruta Kacper

KLASA III B

Wychowawca: mgr Lidia Koniecka

  1. Bąk Marcin
  2. Borek Arkadiusz
  3. Czaja Dominik
  4. Dziura Sebastian
  5. Gefert Milena
  6. Goleń Marcin
  7. Gonet Szymon
  8. Guzik Krystian
  9. Kmiecik Beata
  10. Makar Mateusz
  11. Mikosz Klaudia
  12. Pelczarska Patrycja
  13. Rzeszuto  Konrad
  14. Socha Michał
  15. Stanosz Klaudia
  16. Sudoł Martyna
  17. Szubra Norbert
  18. Wierdak Aleksandra
  19. Żenczakowski Gabriel
  20. Żołna Kamila
  21. Sobański Adam

KLASA III C

Wychowawca: mgr Piotr Brzeziński

  1. Baran Konrad
  2. Buczek Wiktoria
  3. Byczkowski Kamil
  4. Drzyzga Klaudia
  5. Glińska Dagmara
  6. Gradowicz Jakub
  7. Gradowicz Konrad
  8. Harsze Dominik
  9. Harsze Magdalena
  10. Konklewska Paula
  11. Krzywda Izabela
  12. Krzywda Wiktor
  13. Mermon Adam
  14. Nagłowicz Olga
  15. Płatek Łukasz
  16. Sajdak Milena
  17. Szmyd Jakub
  18. Tomacha Agata
  19. Zima Andżelika
  20. Żur Kinga
  21. Majka Bartosz
 

Partnerzy/Projekty




Stworzone dzięki Joomla!. Stworzone przez Damian Wozniak dla: gimzrecin.pl