Facebook

Kalendarz

poprzednim miesiącu luty 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 5 1 2 3 4
week 6 5 6 7 8 9 10 11
week 7 12 13 14 15 16 17 18
week 8 19 20 21 22 23 24 25
week 9 26 27 28
Ulti Clocks content
  • image
  • image
  • image
Previous Next
Absolwenci 2015/2016

 

KLASA III A

Wychowawca: mgr Ewa Drożdżal

  1. ADAMIK DOMINIKA
  2. BIERNACKI ADAM
  3. CIUBA ARKADIUSZ
  4. CYMBORSKA PATRYCJA
  5. DOBRZAŃSKI PATRYK
  6. GŁÓD ERYKA
  7. GUZIK ANNA
  8. GUZIK JULIA
  9. KORAB MAKSYMILIAN
  10. KRZYWDA MARCIN
  11. KRZYWDA PRZEMYSŁAW
  12. KRZYWDA WERONIKA
  13. KUKULSKI KRYSTIAN
  14. LULA TOMASZ
  15. ŁUKASZEWSKI MATEUSZ
  16. MAJCHROWICZ KAMIL
  17. MĄCZKA MACIEJ
  18. PALUCH BARTŁOMIEJ
  19. SANOCKI MICHAŁ
  20. SARNA DAMIAN
  21. SMUGA PATRYK
  22. SOBOŃ MICHAŁ
  23. ZAJDEL SZYMON

KLASA III B

Wychowawca: mgr Katarzyna Dołęgowska

  1. BAL MICHAŁ
  2. BARAN PATRYCJA
  3. BROŻYNA NATALIA
  4. DUDA JAKUB
  5. DZIEDZIC EWELINA
  6. DZIEDZIC KAROLINA
  7. GABOR RADOSŁAW
  8. GUNIA MAGDA
  9. KNAP KLAUDIA
  10. KUKULSKI SYLWESTER
  11. LIDWIN GABRIELA
  12. MERMON JOANNA
  13. MIKOSZ KEWIN
  14. MINASYAN LUIZA
  15. MUNIA ALEKSANDRA
  16. PŁAZA TOMASZ
  17. RAK NIKOLA
  18. ROGALA NORBERT
  19. SKRZĘTA FILIP
  20. SUDOŁ PAULINA
  21. SZYMAŃSKI SZYMON
  22. TARNOWSKI KAMIL
  23. WIERDAK MAGDALENA
  24. WOŹNIAK SEBASTIAN

KLASA III C

Wychowawca: mgr Karolina Sznajder

  1. BOBUSIA KORNELIA
  2. BOREK BOGUMIŁA
  3. CZELNY WIKTORIA
  4. DELIMATA OLIWIA
  5. DRZYZGA DAMIAN
  6. GAC SZYMON
  7. GONDEK PRZEMYSŁAW
  8. HARSZE BARTOSZ
  9. JASKÓŁKA DAWID
  10. KISSER MACIEJ
  11. KŁOSOWICZ WERONIKA
  12. KURUC ZUZANNA
  13. PALUCH GABRIELA
  14. PILAWSKA KAROLINA
  15. PUDŁO ALEKSANDRA
  16. RADOMSKA KAROLINA
  17. SALA PAOLINA
  18. SOBOŃ KACPER
  19. SOCHA MATEUSZ
  20. SZYDŁO MIKOŁAJ
  21. TRYBUS WOJCIECH
  22. ULIASZ KINGA
  23. ZAFOREMSKI MARCIN

fot. M. Świętnicki

 

Partnerzy/Projekty




Stworzone dzięki Joomla!. Stworzone przez Damian Wozniak dla: gimzrecin.pl