Facebook

Kalendarz

poprzednim miesiącu listopad 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 44 1 2 3 4
week 45 5 6 7 8 9 10 11
week 46 12 13 14 15 16 17 18
week 47 19 20 21 22 23 24 25
week 48 26 27 28 29 30
Ulti Clocks content
  • image
  • image
  • image
Previous Next
Osiągnięcia 2012/2013

KONKURSY  MIĘDZYNARODOWE:

  • XI Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych organizowany przez Starostwo Powiatowe w Krośnie Muzeum Historyczne - Pałac w Dukli
    • I miejsce - Mariola Głód

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE:

  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Multitest"
    • laureat - Wiktoria Kozioł
    • laureat - Anna Tomoń
    • laureat - Łukasz Pawłowski
    • wyróżnienie - Magdalena Jasłowska
    • wyróżnienie - Sylwia Sysak
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny OLIMPUS
    • laureat - Wiktoria Kozioł
    • laureat - Łukasz Pawłowski
    • laureat - Michał Bernacki
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PINGWIN
    • wyróżnienie - Łukasz Pawłowski
  • Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo-Planeta
    • wyróżnienie - Michał Bernacki
  • Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z matematyki "Olimpus"
    • laureat - Łukasz Pawłowski
    • laureat - Anna Tomoń
    • laureat - Magdalena Jasłowska
    • laureat - Wiktoria Kozioł
  • X Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-Planeta
    • dyplom uznania - Anna Tomoń
    • wyróżnienie - Daniela Gefert, Natalia Lidwin, Wiktoria Szczepanik
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny EDI Panda 2013
    • wyróżnienie - Magdalena Jasłowska
    • wyróżnienie - Łukasz Pawłowski
    • wyróżnienie - Bartłomiej Żurak
    • wyróżnienie - Anna Tomoń
  • Ogólnopolski Konkurs Chemiczny EDI Panda 2013
    • wyróżnienie - Anna Tomoń
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALBUS
    • laureat - Anna Tomoń
    • laureat - Magdalena Jasłowska
    • laureat - Wiktoria Kozioł
    • laureat - Łukasz Pawłowski
    • wyróżnienie - Szymon Janas
    • wyróżnienie - Bartłomiej Żurak
  • Ogólnopolski etap Olimpiady "Myśli Jana Pawła II" - "Zachowuj przykazania - Dekalog w nauczaniu Jana Pawła II" w Białymstoku
    • finalistka - Anna Uliasz
  • Finał Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego TEST OXFORD PLUS
    • laureat II stopnia - Aleksandra Lawera
    • laureat III stopnia - Aleksandra Brzana
    • laureat IV stopnia - Wiktoria Kozioł
    • laureat IV stopnia - Anna Tomoń
    • laureat V stopnia - Aleksandra Sereda
    • laureat V stopnia - Weronika Pudło
  • Finał Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego TEST OXFORD PLUS
    • laureat I stopnia - Weronika Pudło

KONKURSY WOJEWÓDZKIE:

  • Przedmiotowy Konkurs Języka Niemieckiego - etap wojewódzki
    • finalistka - Weronika Pudło
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Sport w wyobraźni ucznia" w Rzeszowie
    • laureat - Anna Ginalska
  • Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka" w Rzeszowie - eliminacje do finału
    • laureat - awans do etapu finałowego - Katarzyna Makoś
  • Ogólnopolska Olimpiada "Myśli Jana Pawła II" - Dekalog w nauczaniu bł. Jana Pawła II - etap wojewódzki w Brzeźnicy
    • I miejsce - Anna Uliasz
  • XX Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy "Poznajemy Ojcowiznę" - etap wojewódzki
    • III miejsce - Bartłomiej Żurak

KONKURSY POWIATOWE:

  • Rajd pieszy - XXXIX Młodzieżowy Złaz po Ziemi Krośnieńskiej - powiatowy konkurs przyrodniczo-krajoznawczy i ekologiczny
    • III miejsce - Magdalena Dubiel, Anna Uliasz
  • Finał VI Powiatowego Konkursu Pieśni Patriotycznej w Miejscu Piastowym - koncert laureatów
    • II miejsce - Katarzyna Makoś
  • Finał Powiatowego Konkursu Plastycznego "Moje Boże Narodzenie" w Jedliczu
    • II miejsce - Anna Tomoń
    • III miejsce - Daniela Gefert
  • XXII Konkurs Kolęd i Pastorałek Pogranicza w RCKP w Krośnie
    • wyróżnienie - Katarzyna Makoś
  • III Powiatowy Konkurs Polskiej Pieśni Religijnej "Śpiewajmy Świętym" w Korczynie
    • I miejsce - Katarzyna Makoś
  • Konkurs literacki "Kierunek: dziecko" org. przez Starostwo Powiatowe w Krośnie
    • wyróżnienie - Karolina Skalska
  • XXII Rajd Pieszy im. Ignacego Łukasiewicza - konkurs turystyczno-krajoznawczy
    • II miejsce - Paulina Czelny
  • XXII Rajd Pieszy im. Ignacego Łukasiewicza - konkurs ekologiczny
    • II miejsce - Anna Minasyan, Magdalena Dubiel
  • Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Chorkówce
    • I miejsce - Katarzyna Makoś
  • Festiwal Piosenki Angielskojęzycznej "Let's sing in English" o randze powiatowej w RCKP w Krośnie
    • III miejsce - Katarzyna Makoś
  • Finał XIII Regionalnej Olimpiady o Wielkich Polakach poświęcona osobie Ks. Franciszka Blachnickiego w Przemyślu
    • I miejsce + wyjazd do Włoch - Magdalena Dubiel
  • Gala Matematyki w Krośnie i podsumowanie VI Krośnieńskiego Konkursu Matematycznego
    • II miejsce - Łukasz Pawłowski
    • wyróżnienie - Anna Tomoń

SPORT:

  • Mistrzostwa Koła nr 1 w Krosnie w Wędkarstwie Spławikowym w Ujeździe
    • I miejsce - Roger Guzik
  • Zawody Grand Prix w Wędkarstwie Spławikowym w Ujeździe
    • V miejsce - Roger Guzik
  • Zawody wędkarskie na Wisłoku o Mistrzostwo Koła "Balaton" w Krośnie
    • V miejsce - Michał Najba
  • Zawody wędkarskie - Mistrzostwa Okręgu w Ujeździe
    • III miejsce - Roger Guzik
  • Zawody wędkarskie o Puchar Prezydenta Miasta Krosna
    • I miejsce - szkolna drużyna wędkarska
    • II miejsce - Michał Najba
  • Powiatowe zawody w lidze lekkoatletycznej - bieg na 600 m.
    • I miejsce - szkolna drużyna chłopców
    • II miejsce - Anna Tomoń

 

 

 

Partnerzy/Projekty




Stworzone dzięki Joomla!. Stworzone przez Damian Wozniak dla: gimzrecin.pl