Facebook

Kalendarz

poprzednim miesiącu czerwiec 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 22 1 2 3
week 23 4 5 6 7 8 9 10
week 24 11 12 13 14 15 16 17
week 25 18 19 20 21 22 23 24
week 26 25 26 27 28 29 30
Ulti Clocks content
  • image
  • image
  • image
Previous Next
Osiągnięcia 2011/2012

 

KONKURSY  MIĘDZYNARODOWE:

  • X Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych organizowany przez Starostwo Powiatowe w Krośnie Muzeum Historyczne - Pałac w Dukli
    • I miejsce - Aleksandra Sereda

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE:

  • IV Ogólnopolski Konkurs Literacki "Płynąć pod prąd"
    • dyplom za pracę pt:"Ochrzczony w boju czyli polski Leonidas" - Klaudia Leś
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny OLIMPUS sesja jesienna
    • laureat - Damian Szyzdek
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Deutschfreund"
    • laureat - Dawid Przewoźnik
    • laureat - Magdalena Frydrych
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "SEZAM"
    • wyróżnienie - Magdalena Frydrych
    • wyróżnienie - Magdalena Dubiel
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego OLIMPUS sesja zimowa
    • wyróżnienie - Jakub Rogala
  • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II pod hasłem "Pielgrzymi szlak Jana Pawła II" w Ulanowie n./Sanem
    • I miejsce - kwalifikacja do finału - Anna Uliasz
    • II miejsce - kwalifikacja do finału - Katarzyna Głód
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "TEST OXFORD PLUS"
    • laureat V stopnia - Aleksandra Horodyska
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "TEST OXFORD PLUS"
    • laureat II stopnia - Magdalena Frydrych
  • Finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ojcu Świętym "Pielgrzymi Szlak Jana Pawła II - III Pielgrzymka Papieża do Ojczyzny"
    • II miejsce - Anna Uliasz
    • III miejsce - Katarzyna Głód
  • Ogólnopolski konkurs Chemiczny "Albus"
    • wyróżnienie - Magdalena Dubiel
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PANDA 2012
    • laureat - Damian Szyzdek
    • wyróżnienie - Dominik Kaczmarczyk
    • Wyróżnienie - Dawid Przewoźnik
  • Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny KLIO
    • laureat - Klaudia Leś

KONKURSY WOJEWÓDZKIE:

  • Przedmiotowy Konkurs Geograficzny KO w Rzeszowie - etap wojewódzki
    • finalista - Piotr Stefaniuk
  • Przedmiotowy Konkurs Polonistyczny KO w Rzeszowie - etap wojewódzki
    • finalista - Dawid Przewoźnik
  • Finał XII Regionalnej Olimpiady o Wielkich Polakach poświęcona osobie Bł. Ks. Bronisława Markiewicza
    • II miejsce - wyjazd do Włoch - Magdalena Dubiel

KONKURSY POWIATOWE:

  • Finał V Powiatowego Konkursu Pieśni Patriotycznej w Miejscu Piastowym - koncert laureatów
    • I miejsce - Katarzyna Makoś
    • wyróżnienie - Kinga Jasłowska
  • III Powiatowy Konkurs "AIDS nie zna granic"
    • II miejsce - Adam Lula
  • IV Powiatowy Przegląd Piosenki Obcojęzycznej w Dukli
    • wyróżnienie - Katarzyna Makoś
  • Finał Powiatowego Konkursu Plastycznego "Moje Boże Narodzenie" w Jedliczu
    • I miejsce - Anna Ginalska
    • II miejsce - Ewelina Baran
    • wyróżnienie - Kinga Widziszewska
    • wyróżnienie - Kinga Janas
  • II Powiatowy Konkurs Polskiej Pieśni Religijnej
    • I miejsce - Katarzyna Makoś
  • Festiwal Piosenki Angielskiej "Let's sing in English" w Regionalnym Cenrtum Kultur Pogranicza w Krośnie
    • III miejsce - Anna Minasyan
    • III miejsce - duet Kinga Jasłowska, Martika Paluch
    • wyróżnienie - Katarzyna Makoś
  • Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Chorkówce
    • wyróżnienie - Aleksandra Wasłowicz
  • Rajd pieszy - XXXVIII Młodzieżowy Złaz po Ziemi Krośnieńskiej - konkurs przyrodniczo-krajoznawczy i ekologiczny
    • I miejsce - Magdalena Dubiel
    • I miejscee - Katarzyna Głód
  • XXXVI Rajd Górski "Powitanie Wiosny" - konkurs przyrodniczo-krajoznawczy i ekologiczny
    • I miejsce - Anna Minasyan
    • I miejsce - Emilia Szydło
    • III miejsce - Katarzyna Głód
  • XXI Rajd im. Ignacego Łukasiewicza - konkurs turystyczno-krajoznawczy
    • III miejsce - Emilia Szydło
  • XXI Rajd im. Ignacego Łukasiewicza - konkurs wiedzy o I. Łukasiewiczu
    • III miejsce - Maciej Korab

SPORT:

  • Wojewódzkie Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce w Rzeszowie
    • 17 miejsce w województwie - Martika Paluch
    • 22 miejsce w województwie - Krzysztof Nagłowicz
  • Międzywojewódzki Turniej w Strzelectwie Sportowym "Barbórka 2011" w ZSP nr 4 "Naftówka" w Krośnie
    • V miejsce - Filip Żółkoś
  • Powiatowe Zawody Sportowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Iwoniczu
    • I miejsce - awans do etapu wojewódzkiego - Martika Paluch
    • III miejsce - awans do etapu wojewódzkiego - Radosław Bracławicz
  • Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Iwoniczu
    • III miejsce - szkolna drużyna chłopców
  • Powiatowe Zawody w Szachach Drużynowych
    • II miejsce - awans do etapu rejonowego - szkolna drużyna szachowa
  • Powiatowa Gimnazjada w Piłce Koszykowej Chłopców w Jedliczu
    • II miejsce - szkolna drużyna chłopców
  • XII Powiatowa Olimpiada w Tenisie Stołowym
    • I miejsce - Dariusz Gościński
  • Powiatowa Gimnazjada w Piłce Nożnej Chłopców
    • I miejsce - szkolna drużyna chłopców
 

Partnerzy/Projekty




Stworzone dzięki Joomla!. Stworzone przez Damian Wozniak dla: gimzrecin.pl