Facebook

Kalendarz

poprzednim miesiącu czerwiec 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 22 1 2 3
week 23 4 5 6 7 8 9 10
week 24 11 12 13 14 15 16 17
week 25 18 19 20 21 22 23 24
week 26 25 26 27 28 29 30
Ulti Clocks content
  • image
  • image
  • image
Previous Next
Osiągnięcia 2010/2011

KONKURSY  MIĘDZYNARODOWE:

  • XI Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych:
    • I miejsce - Anna Bajorek
    • II miejsce - Adrianna Kozubal
    • III miejsce - Jagoda Stefanik

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE:

  • Ogólnopolski Konkurs Papieski na pracę literacką – Instytut Papieski w Warszawie: nagroda – Klaudia Leś
  • Ogólnopolski  Konkurs Historyczny OLIMPUS – 600 rocznica bitwy pod Grunwaldem: XIV miejsce – Kamil Krzysik
  • Ogólnopolski  Konkurs Matematyczny OLIMPUS : tytuł laureata: - Adam Nykiel, wyróżnienie – Aleksandra Sereda
  • Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKOPLANETA: wyróżnienia – Klaudia Leś, Ewelina Jodłowska, Klaudia Kozielec, Małgorzata Skwirz
  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Chemii PANDA 2011:
    • tytuł laureata – Sylwia Belczyk,
    • wyróżnienia – Dominik Kaczmarczyk, Aleksandra Sereda
  • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II: tytuł laureata – Natalia Łęcka
  • Ogólnopolski Konkurs Papieski tygodnika „Niedziela”na pracę literacką: wyróżnienie – Patrycja Sanocka
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego OXFORD PLUS:tytuł laureata – Edyta Tomoń, Monika Pudło, Klaudia Leś, Patrycja Sanocka
  • Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA 2011: wyróżnienia – Paweł Sekuła, Adam Nykiel

KONKURSY WOJEWÓDZKIE:

  • Przedmiotowy konkurs historyczny organizowany przez KO w Rzeszowie: tytuł laureata – Klaudia Leś
  • Przedmiotowy konkurs polonistyczny organizowany przez KO w Rzeszowie: tytuł laureata – Klaudia Leś
  • III Podkarpacki Plener Dziennikarski im. Marcina Pawłowskiego w Jaśle: wyróżnienie - Patrycja Sanocka
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ W hołdzie Janowi Pawłowi II”: wyróżnienie – Jolanta Pęcak
  • XX Rajd im. I. Łukasiewicza - konkurs wiedzy o I. Łukasiewiczu:
    • I miejsce – Daria Sajdak
    • II miejsce – Ewelina Makoś
  • XX Rajd im. I. Łukasiewicza - konkurs wiedzy geograficznej i ekologicznej:
    • I miejsce – Katarzyna Głód
    • II miejsce – Daria Sajdak

KONKURSY POWIATOWE:

  • Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Dukla 2011: II miejsce – Katarzyna Makoś
  • Powiatowy konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych:
    • I miejsce – Patrycja Sanocka
    • II miejsce – Dawid Przewoźnik
    • IV miejsce – Małgorzata Skwirz
  • Powiatowy Konkurs Literacki „Opowieści rodzinnego stołu”: I miejsce – Karolina Horodyska
  • Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Opowieści rodzinnego stołu”: wyróżnienie – Natalia Żurkiewicz
  • Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej „Śpiewajmy świętym” w Korczynie: I miejsce – Magdalena Niedziela
  • I Powiatowy Konkurs Pieśni Niezależnej w XXX rocznicę powstania NSZZ „Solidarność”: III miejsce – Katarzyna Makoś
  • Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Chorkówce: wyróżnienia – Magdalena Niedziela, Katarzyna Makoś

SPORT:

  • Wojewódzkie Jesienne Biegi Przełajowe „ Iwonicz 2010”:
    • III miejsce – drużyna chłopców
    • II miejsce – Wojciech Buczyński
    • VI miejsce – Radosław Pacoń
    • VII miejsce – Kamil Szala
    • VIII miejsce – Fabian Sajdak
  • Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego SZS w Lekkiej Atletyce w Rzeszowie: VI miejsce w skoku w dal – Marcin Wojnar
  • Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe w Przemyślu: XI miejsce – Wojciech Buczyński
  • Halowe Mistrzostwa Juniorów Województwa Podkarpackiego w Lekkiej atletyce w Mielcu: VII miejsce w skoku w dal – Marcin Wojnar
  • Rejonowa Gimnazjada w Szachach Drużynowych: IV miejsce
  • Rejonowe biegi przełajowe w kategorii chłopców w Trzcinicy: VII miejsce – drużyna chłopców
  • Powiatowe zawody w piłce nożnej chłopców w Korczynie: II miejsce
  • Powiatowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców w Lubatowej: I miejsce – drużyna dziewcząt, V miejsce – drużyna chłopców
  • Powiatowe Zawody Sportowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Iwoniczu:
    • III miejsce – Wojciech Buczyński
    • VII miejsce – Kamil Prętnik
 

Partnerzy/Projekty




Stworzone dzięki Joomla!. Stworzone przez Damian Wozniak dla: gimzrecin.pl