Facebook

Kalendarz

poprzednim miesiącu styczeń 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 1 1 2 3 4 5 6 7
week 2 8 9 10 11 12 13 14
week 3 15 16 17 18 19 20 21
week 4 22 23 24 25 26 27 28
week 5 29 30 31
Ulti Clocks content
  • image
  • image
  • image
Previous Next
Osiągnięcia 2009/2010

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE:

  • Przedmiotowy konkurs chemiczny „Olimpus”: IX miejsce i dyplom laureata - Klaudia Leś
  • Przedmiotowy konkurs historyczny „Olimpus”: IX miejsce i dyplom laureata - Anna Bajorek
  • Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia: III miejsce - Natalia Pańczuk
  • Przedmiotowy konkurs z języka niemieckiego ”SEZAM”: I miejsce - Karina Zajdel
  • Przedmiotowy konkurs matematyczny ”SEZAM”: X miejsce i dyplom wyróżnienia - Wojciech Buczyński
  • Przedmiotowy konkurs chemiczny „Olimpus” sesja zimowa: IX miejsce i dyplom laureata - Tomasz Janas i Łukasz Steliga
  • Przedmiotowy konkurs matematyczny „Olimpus” sesja zimowa:
    • III miejsce i dyplom laureata - Tomasz Janas
    • VI miejsce i dyplom laureata - Wojciech Buczyński
  • Przedmiotowy konkurs polonistyczny „Olimpus” sesja zimowa: X miejsce i dyplom wyróżnienia - Justyna Dubiel
  • Przedmiotowy konkurs historycznyny „Olimpus”sesja zimowa:
    • V miejsce i dyplom laureata - Tomasz Janas
    • VII miejsce i dyplom wyróżnienia - Joanna Stefaniuk
  • Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II:
    • VII miejsce - Paulina Korab
    • VIII miejsce - Anna Harsze i Paulina Owsiany
  • Stypendiada Matematyczna: tytuł finalisty – Tomasz Janas
  • Konkurs Wiedzy o Bitwie pod Grunwaldem: wyróżnienie - Klaudia Leś
  • Przedmiotowy konkurs historyczny „Olimpus”sesja wiosenna: VIII miejsce i dyplom laureata - Tomasz Janas

KONKURSY WOJEWÓDZKIE:

  • Konkurs Literacki Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej „Książka, do której wracam”: wyróżnienie - Paulina Korab
  • Przedmiotowy konkurs z języka angielskiego organizowany przez KO w Rzeszowie: tytuł laureata - Bartłomiej Pełka
  • Przedmiotowy konkurs z języka polskiego organizowany przez KO w Rzeszowie:
    • Anna Bajorek - tytuł laureata
    • Klaudia Leś i Paulina Korab - tytuł finalisty
  • Przedmiotowy konkurs z matematyki organizowany przez KO w Rzeszowie: Tomasz Janas- tytuł finalisty
  • Przedmiotowy konkurs z chemii organizowany przez KO w Rzeszowie: Tomasz Janas - tytuł finalisty

KONKURSY POWIATOWE:

  • Finał III Powiatowego Konkursu Pieśni Patriotycznej w Miejscu Piastowym: wyróżnienie - Tomasz Michalczyk
  • II Powiatowy Przegląd Piosenki Obcojęzycznej Dukla’ 09: wyróżnienie - Tomasz Michalczyk
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje Boże Narodzenie”: I miejsce - Justyna Reczkowska
  • Powiatowy Konkurs Piosenki Miłosnej w języku obcym w Dukli: wyróznienia - Tomasz Michalczyk i Magdalena Niedziela
  • Konkurs Fotograficzny „Rodzina wielopokoleniowa to jest to”: wyróżnienie - Natalia Tomasik
  • Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Chorkówce: II miejsce - Magdalena Niedziela
  • Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym- WORD w Krośnie:
    • IV miejsce - Piotr Smuga
    • V miejsce drużynowo (Piotr Smuga, Radosław Pacoń i Przemysław Pawłowski)

SPORT:

  • Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe w Krośnie: I miejsce chłopców
  • Powiatowy towarzyski turniej w piłce nożnej chłopców - I miejsce
  • Powiatowa Liga Lekkoatletyczna MOSiR Krosno: II miejsce dziewcząt, II miejsce chłopców
  • X Sztafetowe biegi przełajowe im.ks. Szpetnara w Krośnie: IV miejsce dziewcząt
  • Powiatowe zawody w koszykówce-GOK Jedlicze: V miejsce chłopców
  • Powiatowe zawody w piłce ręcznej w Lubatowej: III miejsce chłopców, VI miejsce dziewcząt
  • Halowy turniej w piłce nożnej - GOK Jedlicze: IV miejsce chłopców
  • XII Halowy turniej w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Korczyna: II miejsce chłopców
  • Powiatowe zawody w ramach Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego:
    • I miejsce – Dariusz Gościński
    • V miejsce – Klaudia Oberc
  • Indywidualne Powiatowe Biegi Przełajowe w Iwoniczu:
    • V miejsce - Radosław Pacoń
    • IX miejsce - Wojciech Buczyński
  • Powiatowe drużynowe zawody w tenisie stołowym - Iskrzynia: IV miejsce chłopców, VI miejsce dziewcząt
  • Rejonowe zawody w szachach MZS Strzyżów: VII miejsce dla zespołu mieszanego
  • Masowe biegi uliczne szlakiem I. Łukasiewicza:
    • I miejsce - Olga Cieśluk, Katarzyna Raus, Wojciech Buczyński i Dawid Korzeniowski
    • II miejsce - Radosław Bracławicz
    • III miejsce - Daniel Sarna
    • IV miejsce - Kamil Prętnik
    • VI miejsce - Sylwia Suszek
 

Partnerzy/Projekty




Stworzone dzięki Joomla!. Stworzone przez Damian Wozniak dla: gimzrecin.pl