Facebook

Kalendarz

poprzednim miesiącu czerwiec 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 22 1 2 3
week 23 4 5 6 7 8 9 10
week 24 11 12 13 14 15 16 17
week 25 18 19 20 21 22 23 24
week 26 25 26 27 28 29 30
Ulti Clocks content
  • image
  • image
  • image
Previous Next
Osiągnięcia 2008/2009

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE:

  • Międzynarodowy Konkurs języka angielskiego „Test Oxford Plus”: laureaci – Anna Bajorek i Bartłomiej Pełka
  • Międzynarodowy Konkurs języka niemieckiego „Test Oxford Plus”: laureatka - Karolina Nitka
  • Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny „Lwiątko”: laureat - Wojciech Buczyński
  • VII Międzynarodowy Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową: I miejsce - Anna Strugała
  • 39 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny organizowany przez Firmę Pentel:
    • brązowy medal - Natalia Żurkiewicz
    • wyróżnienia - Adrianna Kozubal i Justyna Reczkowska

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE:

  • VIII Europejski Dzień Języków Obcych w Krakowie: II miejsce drużynowo w konkursie „Europejski turniej dla gimnazjalistów”
  • Ogólnopolski Konkurs matematyczny „Olimpus” sesja jesienna:
    • laureat – Wojciech Buczyński
    • wyróżnienie - Tomasz Janas
  • Ogólnopolski Konkurs z języka polskiego „Olimpus” sesja jesienna:
    • laureaci - Anna Bajorek, Natalia Doktór, Mateusz Kwolek i Magdalena Kosyła
  • Ogólnopolski Konkurs matematyczny SAW SEZAM:
    • laureat - Wojciech Buczyński
    • wyróżnienia - Anna Bajorek, Anna Łęcka, Angelika Lubojemska i Konrad Krzywda
  • Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Olimpus”: laureaci - Anna Bajorek, Tomasz Janas i Klaudia Harsze
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”: wyróżnienie - Anna Bajorek
  • Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Ekoplaneta”: nagroda - Maryla Opatkiewicz
  • Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny – test: nagroda - Mateusz Welcer
  • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II:
    • VI miejsce - Paulina Korab
    • X miejsce - Anna Hac
  • Ogólnopolski Konkurs z języka niemieckiego - „Olimpus”: laureat - Katarzyna Jaracz
  • Ogólnopolski Konkurs z Historii „Olimpus”: laureaci - Anna Bajorek i Tomasz Janas
  • Ogólnopolski Konkurs matematyczny „Olimpus” sesja wiosenna: laureaci - Wojciech Buczyński, Tomasz Janas i Anna Łęcka

KONKURSY WOJEWÓDZKIE:

  • Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego: finalista - Bartłomiej Pełka
  • Konkurs przedmiotowy z języka niemieckiego: finalistki - Katarzyna Jaracz i Karina Zajdel
  • Wojewódzki Konkurs Polonistyczny organizowany przez KO w Rzeszowie:
    • laureat - Mateusz Welcer
    • finaliści - Natalia Doktór, Mateusz Kwolek, Magdalena Kosyła i Maryla Opatkiewicz
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny organizowany przez KO w Rzeszowie: finalistka - Anna Łęcka
  • Międzygimnazjalny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej w Rzeszowie: wyróżnienie - Tomasz Michalczyk
  • XIV Wojewódzki Dziecięcy Konkurs Plastyczny „Jest takie miejsce”: nagrody - Weronika Czuchra i Patrycja Sanocka

KONKURSY POWIATOWE:

  • Festiwal Piosenki Harcerskiej w Krośnie - I miejsce dla Drużyny Harcerskiej
  • Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Chorkówce: wyróżnienie - Klaudia Szeliga
  • Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym: II miejsce drużynowo
  • Powiatowy konkurs piosenki obcojęzycznej w Dukli: III miejsce – Klaudia Szeliga
  • Konkurs obcojęzycznej piosenki popularnej o tematyce miłosnej w Dukli:
    • II miejsce - Klaudia Szeliga
    • III miejsce - Tomasz Michalczyk
  • II Krośnieński Konkurs Matematyczny: IV miejsce -  Anna Łęcka
  • XI Powiatowy konkurs plastyczny „Klęska- powódź czy huragan...”:
    • I miejsce - Justyna Żurkiewicz
    • wyróżnienie - Patryk Stokłosa

SPORT:

  • Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego w Rzeszowie: VII miejsce - Dawid Korzeniowski
  • Rejonowe Zawody w Szachach - Jasło: IV miejsce drużynowo
  • Indywidualne Powiatowe Biegi Przełajowe: IV miejsce - Wojciech Buczyński
  • Powiatowe zawody w piłce halowej- Gimnazjada: II miejsce drużyny chłopców
  • Powiatowe zawody w piłce siatkowej-Jedlicze: V miejsce drużyny chłopców
  • Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe dla chłopców: III miejsce
  • Powiatowy towarzyski turniej w piłce nożnej: I miejsce drużyny chłopców
  • Spławikowo-wędkarskie zawody o Puchar Prezydenta miasta Krosna: II miejsce - Dawid Korzeniowski
  • Sztafetowe biegi przełajowe im.ks. Szpetnara: V miejsce dziewcząt
  • Masowe biegi uliczne szlakiem I. Łukasiewicza:
    • I miejsce - Katarzyna Raus, Wojciech Buczyński, Patryk Sajdak, Anna Mikrut
    • II miejsce - Klaudia Szeliga
    • III miejsce - Katarzyna Sarna, Kamil Szala
 

Partnerzy/Projekty




Stworzone dzięki Joomla!. Stworzone przez Damian Wozniak dla: gimzrecin.pl