Facebook

Kalendarz

poprzednim miesiącu wrzesień 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 35 1 2
week 36 3 4 5 6 7 8 9
week 37 10 11 12 13 14 15 16
week 38 17 18 19 20 21 22 23
week 39 24 25 26 27 28 29 30
Ulti Clocks content
  • image
  • image
  • image
Previous Next
Osiągnięcia 2007/2008

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE:

  • Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego „Test Oxford Plus”: Laureaci - Bartłomiej Pełka, Róża Kłos i Joanna Strfaniuk
  • II Międzynarodowy Konkurs Stroików Świątecznych:
    • I miejsce - Natalia Doktór
    • II miejsce - Joanna Stefaniuk

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE:

  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Olimpus”: wyróżnienie - Bartłomiej Pełka
  • Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z matematyki: finalista - Bartłomiej Pełka
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny: finaliści - Tomasz Janas i Bartłomiej Pełka
  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z języka polskiego „Panda”: finalistka - Honorata Borek
  • Ogólnopolski Konkurs języka niemieckiego: laureaci - Katarzyna Jaracz i Katarzyna Pyznarska

KONKURSY WOJEWÓDZKIE:

  • XXX Wojewódzki Zlot Młodzieży PTSM: II miejsce w konkursie piosenki patriotycznej
  • Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs języka angielskiego: finalista - Bartłomiej Pełka
  • Wojewódzki Finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej: VI miejsce - Maciej Dubis
  • XII Zlot Beskidzka Wiosna: II miejsce w konkursie piosenki turystycznej
  • XV Wojewódzki Rajd śladami Wincentego Pola:
    • I miejsce w konkursie turystyczno-krajoznawczym
    • I miejsce w konkursie wiedzy o PTSM
    • I miejsce w konkursie wiedzy o Wincentym Polu
    • I miejsce w konkursie piosenki patriotycznej
    • III miejsce w konkursie ekologicznym
  • VIII Regionalna Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach: finalistka - Honorata Borek

KONKURSY POWIATOWE:

  • Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej w Miejscu Piastowym: wyróżnienie - Klaudia Szeliga
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Mikołajkowe fantazje”: wyróżnienie - Angelika Lubojemska
  • Powiatowy etap Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki: wyróżnienie - Katarzyna Pyznarska
  • Hufcowy Konkurs Piosenki Harcerskiej: I miejsce dla 11 Drużyny Harcerskiej
  • Chorągwiany Festiwal Piosenki Harcerskiej w Jaśle: wyróżnienie

SPORT:

  • VIII Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Gimnazjada Szachowa: 21 miejsce - Patryk Kubal
  • Drużynowe Powiatowe Zawody w Szachach - II miejsce
  • Drużynowe Rejonowe Zawody w Szachach - VII miejsce
  • Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe: V miejsce - Kamil Rogala
  • Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym: III miejsce drużynowo
  • Powiatowe Zawody w ramach Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego:
    • I miejsce - Dawid Korzeniowski
    • II miejsce - Marcin Krzywda
    • III miejsce - Michał Harsze
  • Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe: IV miejsce dziewcząt
  • Masowe Biegi uliczne Szlakiem I. Łukasiewicza:
    • I miejsce - Karolina Harsze
    • II miejsce - Anna Kisiołek i Justyna Lorens
    • I miejsce - Patryk Sajdak
    • II miejsce - Dawid Korzeniowski
  • II Memoriał im. Bogusława Dziury w strzelectwie sportowym:
    • III miejsce dziewcząt - drużynowo,
    • II miejsce - Monika Bal
    • V miejsce - Monika Hac
    • VI miejsce - Wioletta Klecha
  • XVI Spławikowe Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Krosna:
    • II miejsce - Kamil Korzeniowski
    • III miejsce drużynowo
 

Partnerzy/Projekty




Stworzone dzięki Joomla!. Stworzone przez Damian Wozniak dla: gimzrecin.pl