Facebook

Kalendarz

poprzednim miesiącu wrzesień 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 35 1 2
week 36 3 4 5 6 7 8 9
week 37 10 11 12 13 14 15 16
week 38 17 18 19 20 21 22 23
week 39 24 25 26 27 28 29 30
Ulti Clocks content
  • image
  • image
  • image
Previous Next
Osiągnięcia 2004/2005

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE:

  • Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego „The Big Challenge”
    • I miejsce w województwie - Wojciech Skwirz
    • XI miejsce w województwie - Rafał Dziadosz

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE:

  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Albus 2005”: Żaneta Koniecka – X miejsce
  • Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego „Olimpus”: Karolina Kozicka - V miejsce
  • III Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego: Karolina Kozicka – finalistka
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „85 lat TPD”: Julita Markiewicz i Anna Pszonka – 2 wyróżnienia specjalne
  • Ogólnopolski Konkurs Piosenki „GIM-HIT 2005”: Monika Nowak - finalistka
  • XXXVI Mistrzostwa Polski w Modelarstwie w Dęblinie:
    • VII miejsce - Dawid Lonc
    • XVII miejsce – Dominik Hus

KONKURSY WOJEWÓDZKIE:

  • Konkurs Piosenki Turystycznej - I miejsce dla Gimnazjum
  • II Wojewódzki Rajd Niebylec i okolice: Tomasz Kubacki - I miejsce w konkursie turystyczno-krajoznawczym
  • Konkurs „Na szlaku olimpijskim od Aten do Aten”: Gabriela Machowska - VI miejsce, Ewa Świątek - XV miejsce
  • Konkurs „Nad wszystkie inne ceń strony rodzinne”: Aneta Drożdżal - III miejsce
  • Konkurs Plastyczny „Moje Piękne Podkarpacie”: Agnieszka Sopata - finaliska

Sport:

  • Halowe Mistrzostwa Młodzików - 600 m. i Zawody Międzywojewódzkie - 400 m.: Katarzyna Solińska - II miejsce
  • Mistrzostwa Województwa podkarpackiego Młodzików - 600 m.: Katarzyna Solińska - V miejsce
  • Półfinał Wojewódzki w Piłce Koszykowej Dziewcząt - III miejsce

KONKURSY POWIATOWE:

  • Diecezjalny Konkurs Literacki „Jan Paweł II - Pielgrzym Pokoju”: Ksenia Grabowska-Szczur - wyróżnienie
  • Regionalna Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach: Krzysztof Gościński - IV miejsce

Sport:

  • Drużynowe Zawody w Piłce Koszykowej Dziewcząt - II miejsce
  • Drużynowe Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt - III miejsce
  • Drużynowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt - II miejsce
  • Drużynowe Zawody w Piłce Halowej Chłopców - III miejsce
  • Drużynowe Zawody w Piłce Siatkowej Chłopców - V miejsce
  • Międzypowiatowy bieg przełajowy: II miejsce - Katarzyna Solińska

KONKURSY PRZEDMIOTOWE organizowane przez Kuratorium Oświaty:

  • Konkurs matematyczny: Żaneta Koniecka - finalistka
  • Konkurs polonistyczny: Gabriela Machowska - finalistka, Ilona Grabowska-Szczur – finalistka
  • Konkurs języka niemieckiego: Karolina Kozicka - finalistka
 

Partnerzy/Projekty




Stworzone dzięki Joomla!. Stworzone przez Damian Wozniak dla: gimzrecin.pl