Facebook

Kalendarz

poprzednim miesiącu luty 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 5 1 2 3 4
week 6 5 6 7 8 9 10 11
week 7 12 13 14 15 16 17 18
week 8 19 20 21 22 23 24 25
week 9 26 27 28
Ulti Clocks content
  • image
  • image
  • image
Previous Next
Absolwenci 2011/2012

KLASA III A

Wychowawca: Ewa Drożdżal

  1. Belczyk Sylwia
  2. Bracławicz Igor
  3. Bracławicz Radosław
  4. Dubiel Sebastian
  5. Frydrych Magdalena
  6. Gościński Dariusz
  7. Hawaj Kinga
  8. Horodyska Karolina
  9. Kaczmarczyk Dominik
  10. Kozielec Rafał
  11. Kozioł Rafał
  12. Krzysik Kamil
  13. Kurda Krzysztof
  14. Makara Natalia
  15. Oberc Klaudia
  16. Pełdiak Jarosław
  17. Pełka Aleksandra
  18. Przewoźnik Dawid
  19. Pudło Monika
  20. Stefaniuk Piotr
  21. Suszek Sylwia
  22. Szwast Karolina
  23. Tomoń Edyta
  24. Tomoń Kamil
  25. Trybus Karolina
  26. Wirmańska Katarzyna
  27. Wojtuń Radosław
  28. Zborowski Maciej
  29. Żółkoś Filip

KLASA III B

Wychowawca: Beata Kozubal

  1. Baran Patryk
  2. Biały Klaudia
  3. Cieśluk Olga
  4. Dubiel Mateusz
  5. Dubis Grzegorz
  6. Filip Marcin
  7. Gac Piotr
  8. Gradowicz Monika
  9. Harsze Kinga
  10. Jamrogiewicz Justyna
  11. Jaskółka Diana
  12. Kielar Adam
  13. Leś Klaudia
  14. Lula Adam
  15. Łęcki Przemysław
  16. Marszał Mariola
  17. Maszkara Jonasz
  18. Nagłowicz Krzysztof
  19. Najba Gabriel
  20. Sanocki Patryk
  21. Sęp Anita
  22. Sęp Arkadiusz
  23. Stankiewicz Patrycja
  24. Szyzdek Damian
  25. Tłuściak Oliwia
  26. Wierdak Marcin
  27. Wityński Dawid

KLASA III C

Wychowawca: Zofia Kut

  1. Bal Kamil
  2. Baran Ewelina
  3. Bąk Arkadiusz
  4. Brożyna Arleta
  5. Chomentowska Marzena
  6. Czaja Piotr
  7. Dudycz Piotr
  8. Glazer Daniel
  9. Gronek Kamil
  10. Janas Kinga
  11. Korab Maciej
  12. Makoś Ewa
  13. Malczewski Krzysztof
  14. Matusiewicz Francesco
  15. Musiał Dawid
  16. Rogala Jakub
  17. Potera Natalia
  18. Serwiński Dariusz
  19. Skiba Adrian
  20. Szymańska Aleksandra
  21. Warzecha Marcin
  22. Wasłowicz Aleksandra
  23. Wasłowicz Damian
  24. Welcer Weronika
  25. Widziszewska Kinga
  26. Wojtaszek Piotr
  27. Wójtowicz Karolina

fot. M. Świętnicki

 

Partnerzy/Projekty




Stworzone dzięki Joomla!. Stworzone przez Damian Wozniak dla: gimzrecin.pl