Facebook

Kalendarz

poprzednim miesiącu listopad 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 44 1 2 3 4
week 45 5 6 7 8 9 10 11
week 46 12 13 14 15 16 17 18
week 47 19 20 21 22 23 24 25
week 48 26 27 28 29 30
Ulti Clocks content
  • image
  • image
  • image
Previous Next
Absolwenci 2010/2011

KLASA III A

Wychowawca: mgr Bernarda Drzymała

  1. Adamik Jakub
  2. Dubiel Justyna
  3. Dudek Katarzyna
  4. Kobak Michał
  5. Kozioł Małgorzata
  6. Kozubal Adrianna
  7. Macieik Konrad
  8. Niedziela Magdalena
  9. Opatkiewicz Bernadetta
  10. Pacek Tomasz
  11. Pelczarski Mateusz
  12. Pęcak Jolanta
  13. Płatek Katarzyna
  14. Prętnik Kamil
  15. Reczkowska Justyna
  16. Słowik Piotr
  17. Skwirz Małgorzata
  18. Świder Tobiasz
  19. Tomasik Natalia
  20. Trybus Wioletta
  21. Wojnar Marcin
  22. Zajdel Mateusz
  23. Zazulska Klaudia
  24. Zygmunt Eryk
  25. Żurkiewicz Natalia

KLASA III B

Wychowawca: mgr Anna Krzanowska-Wiśniowska

  1. Baj Paulina
  2. Bogusz Martyna
  3. Bugiel Gabriela
  4. Gromczyńska Kamila
  5. Hadała Piotr
  6. Harsze Klaudia
  7. Harsze Paulina
  8. Jania Hubert
  9. Kiełtyka Krzysztof
  10. Królczyk Sylwia
  11. Krzywda Maciej
  12. Krzywda Tomasz
  13. Krzywda Wioletta
  14. Łukaszewski Przemysław
  15. Nykiel Adam
  16. Pawłowski Piotr
  17. Pietrasz Radosław
  18. Sarna Katarzyna
  19. Sekuła Paweł
  20. Skalski Patryk
  21. Soboń Izabela
  22. Wityński Konrad

KLASA III C

Wychowawca: mgr Małgorzata Przewoźnik

  1. Bajorek Anna
  2. Betlej Ewelina
  3. Buczyński Wojciech
  4. Dubis Dawid
  5. Jaracz Klaudia
  6. Pacoń Radosław
  7. Paluch Tomasz
  8. Pawłowski Przemysław
  9. Raus Katarzyna
  10. Sajdak Daria
  11. Sajdak Fabian
  12. Sanocka Patrycja
  13. Skiba Aleksandra
  14. Smuga Piotr
  15. Stefanik Jagoda
  16. Szala Kamil
  17. Szwast Adrian
  18. Tabisz Joanna
  19. Waliszko Maciej

KLASA III D

Wychowawca: mgr Renata Gierlach

  1. Bik Przemysław
  2. Buriak Julia
  3. Frączek Rafał
  4. Gondek Marlena
  5. Janusz Aleksander
  6. Jodłowska Ewelina
  7. Kłosowska Monika
  8. Kozielec Klaudia
  9. Makoś Ewelina
  10. Makoś Karina
  11. Marszał Kamil
  12. Michalak Paulina
  13. Musiał Krystian
  14. Pałka Dariusz
  15. Pudło Łukasz
  16. Skwara Paweł
  17. Soliński Przemysław
  18. Świątek Piotr
  19. Torba Paweł
  20. Wierdak Bartłomiej
  21. Zajchowska Julita

fot. M. Świętnicki

 

Partnerzy/Projekty




Stworzone dzięki Joomla!. Stworzone przez Damian Wozniak dla: gimzrecin.pl