Facebook

Kalendarz

poprzednim miesiącu lipiec 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 26 1
week 27 2 3 4 5 6 7 8
week 28 9 10 11 12 13 14 15
week 29 16 17 18 19 20 21 22
week 30 23 24 25 26 27 28 29
week 31 30 31
Ulti Clocks content
  • image
  • image
  • image
Previous Next
Absolwenci 2009/2010

KLASA III A

Wychowawca: Renata Młodzińska

  1. Bracławicz Damian
  2. Chudyk Dawid
  3. Dygutowicz Kinga
  4. Janas Tomasz
  5. Jasłowska Adrianna
  6. Kasprzyk Angelika
  7. Kubal Sabina
  8. Lichoń Karina
  9. Lonc Beata
  10. Mikrut Justyna
  11. Oberc Konrad
  12. Pańczuk Natalia
  13. Pełka Bartłomiej
  14. Staroń Arkadiusz
  15. Stefaniuk Joanna
  16. Steliga Łukasz
  17. Szydło Karolina
  18. Świerk Norbert
  19. Świszcz Wioletta
  20. Widziszewski Jakub
  21. Zygmunt Piotr
  22. Żurkiewicz Justyna

KLASA III B

Wychowawca: Katarzyna Dołęgowska

  1. Agaś Natalia
  2. Baran Marek
  3. Czekańska Izabela
  4. Farajewicz Marcelina
  5. Gierlasińska Karolina
  6. Gliński Radosław
  7. Górka Gabriela
  8. Janik Kacper
  9. Jaracz Anna
  10. Jaracz Katarzyna
  11. Jaracz Piotr
  12. Lelko Joanna
  13. Machowski Grzegorz
  14. Paluch Gabriel
  15. Piękoś Klaudia
  16. Plis Dawid
  17. Rzońca Łukasz
  18. Subik Piotr
  19. Szala Patrycja
  20. Szmyd Kamil
  21. Szopa Piotr
  22. Tomasik Jakub
  23. Winiarska Paulina
  24. Wójtowicz Marcelina
  25. Zajdel Karina

KLASA III C

Wychowawca: Lidia Koniecka

  1. Chmiel Daniel
  2. Czuchra Weronika
  3. Drzyzga Angelika
  4. Drzyzga Kamil
  5. Gruszka Karolina
  6. Guzik Michał
  7. Harsze Anna
  8. Janik Patrycja
  9. Jastrzębski Jakub
  10. Kielar Jan
  11. Kisiołek Anna
  12. Korzeniowski Dawid
  13. Król Angelika
  14. Łopatka Paulina
  15. Michalczyk Tomasz
  16. Nykiel Kamila
  17. Owsiany Paulina
  18. Sanocki Adrian
  19. Sarna Daniel
  20. Szczur Klaudia
  21. Szydło Kacper
  22. Świerad Marlena
  23. Tłuściak Mateusz
  24. Węgrzynowski Mateusz
  25. Wityńska Angelika
  26. Ziemba Monika

KLASA III D

Wychowawca: Włodzimierz Paluch

  1. Bąk Dawid
  2. Dudycz Sabina
  3. Fornal Klaudia
  4. Głowa Dawid
  5. Hac Sabina
  6. Jaracz Jarosław
  7. Jaracz Radosław
  8. Kluk Wojciech
  9. Korab Paulina
  10. Kurzawa Zuzanna
  11. Kustroń Kamil
  12. Kuszczewa Olaf
  13. Mąka Milena
  14. Michalak Mateusz
  15. Mroczka Agnieszka
  16. Olszyk Milena
  17. Rachfał Katarzyna
  18. Rogala Kamil
  19. Ryczak Mirosław
  20. Solińska Gabriela
  21. Świstak Izabela
  22. Wierdak Monika
  23. Zawisza Kamil

fot. M. Świętnicki

 

Partnerzy/Projekty




Stworzone dzięki Joomla!. Stworzone przez Damian Wozniak dla: gimzrecin.pl