Facebook

Kalendarz

poprzednim miesiącu luty 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 5 1 2 3 4
week 6 5 6 7 8 9 10 11
week 7 12 13 14 15 16 17 18
week 8 19 20 21 22 23 24 25
week 9 26 27 28
Ulti Clocks content
  • image
  • image
  • image
Previous Next
Absolwenci 2008/2009

KLASA III A

Wychowawca: mgr Artur Jasłowski

  1. Doktór Natalia
  2. Dziadosz Tomasz
  3. Hus Jacek
  4. Jabłecki Bartosz
  5. Kozioł Marcin
  6. Kozioł Monika
  7. Krzywda Bogusław
  8. Kurda Magdalena
  9. Kwolek Mateusz
  10. Krzywda Jakub
  11. Lubojemska Angelika
  12. Mikrut Anna
  13. Nitka Karolina
  14. Paluch Luiza
  15. Sajdak Dominik
  16. Sajdak Patryk
  17. Sanocki Sebastian
  18. Smuga Michał
  19. Socha Dawid
  20. Stojak Alicja
  21. Stojak Grzegorz
  22. Stokłosa Patryk
  23. Strugała Anna
  24. Szeliga Klaudia
  25. Szpiech Wojciech
  26. Trybus Damian
  27. Waliszko Bartosz
  28. Wiklowska Marta
  29. Wojnar Bartosz
  30. Zaforemski Bartłomiej

KLASA III B

Wychowawca: mgr Alicja Zając

  1. Baran Arkadiusz
  2. Białogłowicz Przemysław
  3. Bienia Krzysztof
  4. Czekańska Paulina
  5. Dziadosz Anna
  6. Gierlasiński Konrad
  7. Gierlicki Gabriel
  8. Głowacka Marlena
  9. Janik Natalia
  10. Jaracz Wioletta
  11. Juraszek Joanna
  12. Kaczmarska Paulina
  13. Kisielewicz Sebastian
  14. Kosyła Magdalena
  15. Kucza Mirosław
  16. Kurowski Marek
  17. Liwosz Mateusz
  18. Łęcka Anna
  19. Machowska Magdalena
  20. Majka Mariola
  21. Oberc Sławomir
  22. Opatkiewicz Maryla
  23. Pyznarska Monika
  24. Raus Przemysław
  25. Reczkowska Marika
  26. Tarnowska Marlena
  27. Zuzak Damian

KLASA III C

Wychowawca: mgr Karolina Sznajder

  1. Bałon Karolina
  2. Bartuś Mateusz
  3. Bugiel Mateusz
  4. Chmiel Adrian
  5. Chmiel Rafał
  6. Cieśluk Łukasz
  7. Cieśluk Przemysł
  8. Drozd Radosław
  9. Filip Katarzyna
  10. Gierlicki Dawid
  11. Guzik Krzysztof
  12. Klecha Wioletta
  13. Kłosowicz Karolina
  14. Kosyła Magdalena
  15. Krzywda Bogusław
  16. Krzywda Konrad
  17. Krzywda Marcin
  18. Kurcab Magdalena
  19. Liwosz Patryk
  20. Lorens Justyna
  21. Łukaszewska Natalia
  22. Munia Sylwia
  23. Półchłopek Kamila
  24. Praszek Rafał
  25. Skwara Martyna
  26. Wierdak Anna

KLASA III D

Wychowawca: mgr Wioletta Marchel

  1. Czaja Maksymiliana
  2. Chomentowski Kamil
  3. Glazer Patrycja
  4. Gondek Dawid
  5. Gondek Krystian
  6. Hac Anna
  7. Jakieła Przemysław
  8. Kasprzyk Michał
  9. Kasprzyk Sabina
  10. Krężałek Miłosz
  11. Longawa Jakub
  12. Łukaszenko Dawid
  13. Serwiński Grzegorz
  14. Skiba Ariel
  15. Subik Katarzyna
  16. Sypień Damian
  17. Sypień Dominika
  18. Szajnicka Magdalena
  19. Szarota Miłosz
  20. Szwast Damian
  21. Śnieżek Paulina
  22. Świątek Mateusz
  23. Tłuściak Dariusz
  24. Welcer Mateusz
  25. Wolański Damian
  26. Wierdak Monika
  27. Wierdak Rafał

fot. M. Świętnicki

 

Partnerzy/Projekty




Stworzone dzięki Joomla!. Stworzone przez Damian Wozniak dla: gimzrecin.pl