Facebook

Kalendarz

poprzednim miesiącu luty 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 5 1 2 3 4
week 6 5 6 7 8 9 10 11
week 7 12 13 14 15 16 17 18
week 8 19 20 21 22 23 24 25
week 9 26 27 28
Ulti Clocks content
  • image
  • image
  • image
Previous Next
Absolwenci 2007/2008

KLASA III A

Wychowawca: mgr Bernarda Drzymała

  1. Adamik Aleksandra
  2. Argasiński Rafał
  3. Beck Mieczysław
  4. Doktór Tomasz
  5. Drozd Anna
  6. Drozd Grzegorz
  7. Frączek Sebastian
  8. Garbacik Olga
  9. Gradowicz Karol
  10. Janiczek Kamil
  11. Jasłowski Tomasz
  12. Kasperkowicz Tomasz
  13. Kisiołek Sylwia
  14. Kłos Róża
  15. Kozubal Agnieszka
  16. Kuliga Jonasz
  17. Kurowska Karolina
  18. Kurowski Mateusz
  19. Lawera Mateusz
  20. Marszałek Marek
  21. Paluch Klaudia
  22. Sęp Magdalena
  23. Szydło Kamil
  24. Waliszko Adrian
  25. Wasłowicz Andrzej
  26. Widziszewski Mateusz
  27. Zborowski Marcin

KLASA III B

Wychowawca: mgr Ewa Drożdal

  1. Adamczyk Dawid
  2. Białogłowicz Krystian
  3. Borek Honorata
  4. Caban Marcin
  5. Chomicz Maria
  6. Cichoń Justyna
  7. Ciołkosz Monika
  8. Ciupa Gabriela
  9. Delinowski Paweł
  10. Dubis Szymon
  11. Frączek Piotr
  12. Guzik Joanna
  13. Jasłowska Joanna
  14. Kasprzyk Dawid
  15. Kubal Patryk
  16. Łukaszewski Kamil
  17. Machowska Aniela
  18. Mikrut Łukasz
  19. Nowak Karolina
  20. Pańczuk Konrad
  21. Pyznarska Katarzyna
  22. Reczkowska Angelika
  23. Skołuda Anna
  24. Skrzęta Małgorzata
  25. Świątek Mateusz
  26. Wojtuń Karolina
  27. Wójcik Michał
  28. Wójtowicz Agnieszka

KLASA III C

Wychowawca: mgr Rafał Wójtowicz

  1. Bartuś Alicja
  2. Chmiel Adrian
  3. Czekański Albert
  4. Dubis Maciej
  5. Filip Sabina
  6. Gruba Małgorzata
  7. Gruszka Aneta
  8. Hadała Kamil
  9. Hadała Katarzyna
  10. Harsze Rafał
  11. Harsze Michał
  12. Harsze Karolina
  13. Jasłowski Tomasz
  14. Korzeniowski Kamil
  15. Kozieł Katarzyna
  16. Kurcab Magdalena
  17. Kustroń Dawid
  18. Kwaśnik Kamil
  19. Michalczyk Artur
  20. Najba Ewelina
  21. Pawłowska Paulina
  22. Pikul Wioletta
  23. Półchłopek Damian
  24. Prętnik Łukasz
  25. Smarszcz Monika
  26. Szeliga Kacper
  27. Zdebik Monika

KLASA III D

Wychowawca: mgr Ewa Gierlach

  1. Bal Monika
  2. Bandyk Karol
  3. Bołd Ksenia
  4. Farbaniec Elżbieta
  5. Gazda Sławomir
  6. Gondek Dawid
  7. Hac Monika
  8. Kolasa Natalia
  9. Korab Szymon
  10. Kozielec Dominika
  11. Kurzawa Kamil
  12. Matusiewicz Sabina
  13. Mielech Karolina
  14. Potera Justyna
  15. Ryczak Damian
  16. Serwińska Joanna
  17. Serwiński Jakub
  18. Skwara Magdalena
  19. Soliński Grzegorz
  20. Szarota Przemysław
  21. Szczurek Łukasz
  22. Szot Krystyna
  23. Węgrzyn Mateusz
  24. Wierdak Eryk
  25. Wiklowska Natalia
  26. Wojtowicz Daniel
  27. Zając Krzysztof
 

Partnerzy/Projekty




Stworzone dzięki Joomla!. Stworzone przez Damian Wozniak dla: gimzrecin.pl