Facebook

Kalendarz

poprzednim miesiącu wrzesień 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 35 1 2
week 36 3 4 5 6 7 8 9
week 37 10 11 12 13 14 15 16
week 38 17 18 19 20 21 22 23
week 39 24 25 26 27 28 29 30
Ulti Clocks content
  • image
  • image
  • image
Previous Next
Absolwenci 2006/2007

KLASA III A

Wychowawca: mgr Małgorzata Przewoźnik

  1. Bęben Maciej
  2. Ciołkosz Anna
  3. Dziadosz Mateusz
  4. Głowacka Justyna
  5. Goleń Joanna
  6. Jasłowska Sylwia
  7. Kamiński Krzysztof
  8. Kisielewicz Konrad
  9. Korzeń Kamil
  10. Krakoś Karol
  11. Kubacki Maciej
  12. Kuczer Daniel
  13. Kuroska Gabriela
  14. Kurowska Katarzyna
  15. Liwacz Rafał
  16. Machowska Karolina
  17. Najba Paweł
  18. Pencak Maciej
  19. Szydło Rafał
  20. Świszcz Małgorzata
  21. Tabisz Adrian
  22. Tłuściak Weronika
  23. Wasłowicz Marlena
  24. Wąchała Damian
  25. Wiklowski Dawid
  26. Zazulski Adrian

KLASA III B

Wychowawca: mgr Beata Kozubal

  1. Bała Agnieszka
  2. Cymborski Rafał
  3. Firlej Krzysztof
  4. Frydrych Anna
  5. Jasłowski Łukasz
  6. Jodłowska Magdalena
  7. Kasprzyk Kamil
  8. Kłosowicz Nina
  9. Kozielec Mariusz
  10. Kut Bartosz
  11. Longawa Patrycja
  12. Lubojemska Dominika
  13. Moskal Izabela
  14. Nitka Klaudia
  15. Pudło Kinga
  16. Rogala Damian
  17. Rogala Joanna
  18. Serwiński Wojciech
  19. Socha Kamil
  20. Stefanik Przemysław
  21. Stokłosa Marcin
  22. Strugała Monika
  23. Subik Bartosz
  24. Suszek Izabela
  25. Szydło Julita
  26. Świeboda Paweł
  27. Wasłowicz Piotr

KLASA III C

Wychowawca: mgr Anna Krzanowska

  1. Chmiel Sebastian
  2. Dziadosz Ilona
  3. Drzyzga Agnieszka
  4. Drzyzga Ewelina
  5. Filip Agnieszka
  6. Gierlicka Joanna
  7. Jaracz Piotr
  8. Kłodowski Marcin
  9. Krzywda Adrian
  10. Kurowski Daniel
  11. Liwosz Andrzej
  12. Michalczyk Rafał
  13. Nykiel Klaudia
  14. Owsiany Maciej
  15. Pawłowski Michał
  16. Pilawska Patrycja
  17. Półchłopek Anna
  18. Praszek Joanna
  19. Prętnik Monika
  20. Sekuła Piotr
  21. Siedlecki Szymon
  22. Skwisz Wojciech
  23. Soboń Jakub
  24. Sołtys Daniel
  25. Wierdak Zuzanna
  26. Wilk Agnieszka
  27. Zborowski Mateusz

KLASA III D

Wychowawca: mgr Krystyna Kulasik

  1. Bodziany Marcin
  2. Chomentowska Sabina
  3. Dubiel Elżbieta
  4. Dubiel Marcin
  5. Dzwigała Marzena
  6. Frączek Ewelina
  7. Frużyńska Katarzyna
  8. Głowa Klaudia
  9. Jastrząb Rafał
  10. Jop Marcin
  11. Juraszek Damian
  12. Kosyła Joanna
  13. Lula Kamil
  14. Łęcka Natalia
  15. Marszał Damian
  16. Oberc Grzegorz
  17. Olszyk Karolina
  18. Opatkiewicz Magdalena
  19. Pasterkiewicz Tobiasz
  20. Przybyła Szczepan
  21. Pyznarski Tomasz
  22. Sadło Dominika
  23. Sęp Michał
  24. Skrzęta Marek
  25. Szajnicka Joanna
  26. Wasłowicz Piotr
  27. Zuzak Patrycja
 

Partnerzy/Projekty




Stworzone dzięki Joomla!. Stworzone przez Damian Wozniak dla: gimzrecin.pl