Facebook

Kalendarz

poprzednim miesiącu maj 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 18 1 2 3 4 5 6
week 19 7 8 9 10 11 12 13
week 20 14 15 16 17 18 19 20
week 21 21 22 23 24 25 26 27
week 22 28 29 30 31
Ulti Clocks content
  • image
  • image
  • image
Previous Next
Absolwenci 2005/2006

KLASA III A

Wychowawca: Lidia Koniecka

  1. Dobosz Mateusz
  2. Dranka Aleksandra
  3. Dziadosz Rafał
  4. Goleń Artur
  5. Gościński Tomasz
  6. Grabowska-Szczur Ksenia
  7. Hadam Władysław
  8. Kisiołek Paweł
  9. Korab Michał
  10. Kozubal Sabina
  11. Lawera Damian
  12. Lichoń Bartosz
  13. Markiewicz Julita
  14. Mastalerz Łukasz
  15. Mrówka Elżbieta
  16. Pacek Janusz
  17. Słowik Beżan
  18. Steliga Natalia
  19. Steliga Paweł
  20. Steliga Tomasz
  21. Stokłosa Kamil
  22. Szeliga Krystian
  23. Szydło Katarzyna
  24. Tomoń Katarzyna
  25. Wilk Anna
  26. Wilk Patrycja

KLASA III B

Wychowawca: Adam Przybysz

  1. Biały Dorota
  2. Caban Paulina
  3. Chmiel Katarzyna
  4. Drozd Katarzyna
  5. Dubiel Joanna
  6. Dubiel Marta
  7. Gac Artur
  8. Gac Mateusz
  9. Jabłecka Katarzyna
  10. Jastrzębski Adrian
  11. Jaworek Przemysław
  12. Kosyła Agnieszka
  13. Krakoś Małgorzata
  14. Krzanowski Paweł
  15. Kudroń Katarzyna
  16. Kuliga Jeremiasz
  17. Marszałek Piotr
  18. Murkos Magdalena
  19. Nowak Monika
  20. Piękoś Łucja
  21. Podgórski Daniel
  22. Prętnik Gabriela
  23. Śmigiel Tomasz
  24. Wasłowicz Bartłomiej
  25. Zazulska Justyna
  26. Zima Krzysztof
  27. Zuzak Natalia

KLASA III C

Wychowawca: Katarzyna Dołęgowska

  1. Buczek Tomasz
  2. Chomicz Anna
  3. Cieśluk Edyta
  4. Czaja Monika
  5. Dziadosz Ewelina
  6. Dziadosz Joanna
  7. Filip Mateusz
  8. Gorczyca Maja
  9. Harsze Tomasz
  10. Kielar Przemysław
  11. Krzywda Magdalena
  12. Machowska Gabriela
  13. Malik Ewa
  14. Michalczyk Beata
  15. Munia Krystian
  16. Pasterkiewicz Sabina
  17. Pawłowski Dariusz
  18. Pietrasz Przemysław
  19. Rudziński Mariusz
  20. Samborowska Magdalena
  21. Samborowski Paweł
  22. Sęp Adrian
  23. Skołuda Magdalena
  24. Skołuda Tomasz
  25. Szczur Przemysław
  26. Świątek Ewa
  27. Tłuściak Monika
  28. Ziemba Justyna
  29. Zygmunt Izabela

KLASA III D

Wychowawca: Dorota Prętnik

  1. Bałuka Przemysław
  2. Borek Wojciech
  3. Czaja Joanna
  4. Gradowicz Michał
  5. Jakimowicz Jolanta
  6. Janik Tomasz
  7. Kosiek Paweł
  8. Kosiek Piotr
  9. Łukaszenko Daniel
  10. Majka Damian
  11. Makoś Aleksandra
  12. Makoś Michał
  13. Matusiewicz Kamil
  14. Munia Andrzej
  15. Serwińska Magdalena
  16. Solińska Katarzyna
  17. Solińska Marta
  18. Soliński Piotr
  19. Soliński Rafał
  20. Sypień Mateusz
  21. Szarota Monika
  22. Szymańska Natalia
  23. Świątek Klaudia
  24. Trybiec Piotr
  25. Walczak Janusz
  26. Węgrzyn Barbara
  27. Wierdak Dominika
  28. Wiklowska Ewelina
  29. Wolański Sławomir
  30. Wójtowicz Łukasz
 

Partnerzy/Projekty




Stworzone dzięki Joomla!. Stworzone przez Damian Wozniak dla: gimzrecin.pl