Facebook

Kalendarz

poprzednim miesiącu lipiec 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 26 1
week 27 2 3 4 5 6 7 8
week 28 9 10 11 12 13 14 15
week 29 16 17 18 19 20 21 22
week 30 23 24 25 26 27 28 29
week 31 30 31
Ulti Clocks content
  • image
  • image
  • image
Previous Next
Absolwenci 2004/2005

KLASA III A

Wychowawca: mgr Artur Jasłowski

  1. Beck Izabela
  2. Borek Renata
  3. Bugielski Mateusz
  4. Dranka Konrad
  5. Drożdżal Aneta
  6. Duda Sebastian
  7. Firlej Joanna
  8. Gunia Gabriela
  9. Guzik Grzegorz
  10. Guzik Krzysztof
  11. Hac Anna
  12. Jasłowski Damian
  13. Kobak Kamila
  14. Koniecka Żaneta
  15. Korzeń Arleta
  16. Lipiński Łukasz
  17. Lonc Dawid
  18. Łapka Przemysław
  19. Łapka Radosław
  20. Nizianty Mateusz
  21. Sęp Dawid
  22. Sopata Agnieszka
  23. Świder Klaudyna
  24. Wojtuń Joanna
  25. Zuzak Kamil

KLASA III B

Wychowawca: mgr Renata Młodzińska

  1. Adamczyk Anna
  2. Adamik Michał
  3. Ćwiąkała Joanna
  4. Farbaniec Piotr
  5. Garbacik Jakub
  6. Ginalska Sylwia
  7. Gościński Krzysztof
  8. Grabowska-Szczur Ilona
  9. Gruszka Piotr
  10. Grzesik Paweł
  11. Hac Magdalena
  12. Hawaj Kamil
  13. Hac Dominik
  14. Jabłecka Katarzyna
  15. Kasperkowicz Grzegorz
  16. Kasprzyk Wojciech
  17. Kubacki Tomasz
  18. Majchrowicz Dominik
  19. Markiewicz Eugeniusz
  20. Tomoń Tomasz
  21. Wajda Monika
  22. Waliszko Justyna

KLASA III C

Wychowawca: mgr Zofia Kut

  1. Babczyński Sebastian
  2. Bałon Joanna
  3. Borek Michał
  4. Buczek Ewelina
  5. Dubiel Aneta
  6. Dubiel Anna
  7. Dubiel Paweł
  8. Gruszka Monika
  9. Jabłecki Paweł
  10. Jaracz Bartłomiej
  11. Jasłowski Mateusz
  12. Kaczor Agnieszja
  13. Jasłowsaka Joanna
  14. Malik Iwona
  15. Michalczyk Karolina
  16. Michalczyk Paweł
  17. Oberc Aleksandra
  18. Pazdra Monika
  19. Plis Mateusz
  20. Półhłopek Paweł
  21. Pszonka Anna
  22. Rudziński Marcin
  23. Skrzęta Łukasz
  24. Subik Dorota
  25. Zima Piotr
  26. Żółtek Anna

KLASA III D

Wychowawca: mgr inż. Włodzimierz Paluch

  1. Bąk Jerzy
  2. Bąk Krzysztof
  3. Buczek Katarzyna
  4. Bugielska Ewelina
  5. Chomicz Katarzyna
  6. Cichoń Małgorzata
  7. Dziadosz Monika
  8. Fruga Dawid
  9. Fruga Joanna
  10. Gruba Katarzyna
  11. Hanus Magdalena
  12. Harsze Ewelina
  13. Helnarska Patrycja
  14. Jaskółka Anna
  15. Kiełtyka Ilona
  16. Kiełtyka Piotr
  17. Krzywda Joanna
  18. Kucharski Paweł
  19. Nitka Aleksandra
  20. Pec Małgorzata
  21. Pikul Natalia
  22. Sarna Agata
  23. Soboń Marcin
  24. Szajnicki Michał
  25. Wasłowicz Diana
  26. Węgrzyn Marcin
  27. Wietecha Jarosław
  28. Wilk Piotr
  29. Wityński Krzysztof

KLASA III E

Wychowawca: mgr Piotr Brzeziński

  1. Bal Łukasz
  2. Bandyk Dawid
  3. Bojda Joanna
  4. Bojnowski Paweł
  5. Chomentowska Sylwia
  6. Czapka Monika
  7. Drzyzga Jolanta
  8. Frej Ewelina
  9. Gazda Katarzyna
  10. Grzegorek Joanna
  11. Jakimowicz Grzegorz
  12. Kołacz Karolina
  13. Kozicka Karolina
  14. Kozielec Łukasz
  15. Krowicka Ewelina
  16. Liwosz Małgorzata
  17. Łukaszenko Grzegorz
  18. Makoś Sławomir
  19. Mielech Paweł
  20. Olszyk Paulina
  21. Pasterkiewicz Damian
  22. Rachfał Damian
  23. Sarna Ewa
  24. Serwiński Karol
  25. Szwast Mateusz
  26. Szydło Bartłomiej
  27. Węgrzyn Dariusz
  28. Węgrzyn Marcin
  29. Wierdak Marcin
  30. Wierdak Mateusz
 

Partnerzy/Projekty




Stworzone dzięki Joomla!. Stworzone przez Damian Wozniak dla: gimzrecin.pl