Facebook

Kalendarz

poprzednim miesiącu wrzesień 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 35 1 2
week 36 3 4 5 6 7 8 9
week 37 10 11 12 13 14 15 16
week 38 17 18 19 20 21 22 23
week 39 24 25 26 27 28 29 30
Ulti Clocks content
  • image
  • image
  • image
Previous Next
Absolwenci 2003/2004

KLASA III A

Wychowawca: Wiesława Hurkacz

  1. Argasiński Paweł
  2. Biały Iwona
  3. Borek Magdalena
  4. Caban Sebastian
  5. Chudyk Dariusz
  6. Drewniak Krzysztof
  7. Drozd Joanna
  8. Dyląg Sławomir
  9. Firlej Anna
  10. Ginalska Edyta
  11. Guzik Sabina
  12. Guzik Wojciech
  13. Kozioł Krzysztof
  14. Markiewicz Justyna
  15. Nitka Katarzyna
  16. Nowak Anna
  17. Owczarska Paulina
  18. Pikul Katarzyna
  19. Prętnik Anna
  20. Prętnik Krzysztof
  21. Pudło Dominik
  22. Stępień Katarzyna
  23. Szczur Paweł
  24. Śmigiel Karolina
  25. Świszcz Tomasz
  26. Waliszko Agata
  27. Wiese Kamila

KLASA III B

Wychowawca: Alicja Zając

  1. Bogaczyk Dawid
  2. Dubiel Edyta
  3. Gajewska Anna
  4. Gruba Tomasz
  5. Hajduk Dorota
  6. Hanus Tomasz
  7. Henkiel Bartłomiej
  8. Jabłecki Sebastian
  9. Juraszek Magdalena
  10. Kłosowicz Sylwia
  11. Kucza Marcin
  12. Kuźniar Wojciech
  13. Lorens Sylwia
  14. Michalczyk Kinga
  15. Michalczyk Urszula
  16. Nagłowicz Natalia
  17. Oberc Rafał
  18. Pasterkiewicz Martyna
  19. Piękoś Angelika
  20. Pszonka Łukasz
  21. Sajdak Przemyslaw
  22. Sęp Tomasz
  23. Szafrańska Justyna
  24. Zygmunt Ilona

KLASA III C

Wychowawca: Bernarda Drzymała

  1. Bojnowski Piotr
  2. Chodak Joanna
  3. Głowa Maciej
  4. Gromek Łukasz
  5. Janusz Diana
  6. Kasprzyk Łukasz
  7. Kmiecik Piotr
  8. Kozielec Maria
  9. Krowicki Krystian
  10. Makoś Joanna
  11. Makoś Mateusz
  12. Makoś Waldemar
  13. Mastej Agnieszka
  14. Olszyk Anna
  15. Rachwał Adrian
  16. Skrzęta Mateusz
  17. Solińska Krystyna
  18. Solińska Magdalena
  19. Solińska Natalia
  20. Szajna Bogdan
  21. Świątek Ewelina
  22. Świątek Michał
  23. Świątek Paulina
  24. Węgrzyn Justyna
  25. Węgrzyn Monika
  26. Wierdak Artur
  27. Wierdak Krzysztof
  28. Wierdak Waldemar
  29. Zając Monika
 

Partnerzy/Projekty




Stworzone dzięki Joomla!. Stworzone przez Damian Wozniak dla: gimzrecin.pl