Facebook

Kalendarz

poprzednim miesiącu lipiec 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 26 1
week 27 2 3 4 5 6 7 8
week 28 9 10 11 12 13 14 15
week 29 16 17 18 19 20 21 22
week 30 23 24 25 26 27 28 29
week 31 30 31
Ulti Clocks content
  • image
  • image
  • image
Previous Next
Absolwenci 2002/2003

KLASA III A

Wychowawca: mgr Beata Kozubal

  1. Adamczyk Maciej
  2. Babczyńska Małgorzata
  3. Bocheńska Dorota
  4. Ciupa Bartłomiej
  5. Ćwiąkała Tomasz
  6. Drozd Damian
  7. Dziadosz Grzegorz
  8. Kamińska Dominika
  9. Kasperkowicz Sylwia
  10. Kochańska Paulina
  11. Kubacki Mateusz
  12. Lonc Paulina
  13. Lonc Sylwia
  14. Markiewicz Rafał
  15. Mróz Agata
  16. Muszyński Damian
  17. Pudło Monika
  18. Szczur Justyna
  19. Szwast Łukasz
  20. Szymański Marcin
  21. Wajda Barbara
  22. Wilk Barbara
  23. Wojtas Jakub
  24. Woźniak Sabina

KLASA III B

Wychowawca: mgr Teresa Kozubal

  1. Bodziany Mateusz
  2. Borek Daniel
  3. Dziugan Aleksandra
  4. Filip Maciej
  5. Foremny Piotr
  6. Gunia Aleksandra
  7. Jaskółka Artur
  8. Kozioł Joanna
  9. Kraś Marcin
  10. Kuczer Monika
  11. Leśniak Andrzej
  12. Łapka Mateusz
  13. Marek Kamil
  14. Opatkiewicz Łukasz
  15. Sajdak Justyna
  16. Stępień Tomasz
  17. Szydło Łukasz
  18. Tomoń Magdalena
  19. Zwarycz Tomasz
  20. Żołna Paweł

KLASA III C

Wychowawca: mgr Krystyna Kulasik

  1. Buczek Paulina
  2. Czarnota Agnieszka
  3. Fruga Justuna
  4. Gromek Piotr
  5. Guzik Mateusz
  6. Gradowicz Anna
  7. Gruba Agnieszka
  8. Harsze Katarzyna
  9. Józefczyk Katarzyna
  10. Kłodowska Dorota
  11. Kłosowicz Daniel
  12. Król Natalia
  13. Kurek Barbara
  14. Liwosz Grzegorz
  15. Lorens Agnieszka
  16. Lorens Wioletta
  17. Makoś Tomasz
  18. Michalczyk Anna
  19. Nabagło Tomasz
  20. Pikul Anita
  21. Prętnik Grzegorz
  22. Samborowska Andżelika
  23. Skrzęta Magdalena
  24. Szyzdek Paulina
  25. Wierdak Katarzyna
  26. Zadylak Łukasz

KLASA III D

Wychowawca: mgr Katarzyna Majchrowicz

  1. Bal Maria
  2. Bała Renata
  3. Chomentowska Monika
  4. Czapka Michał
  5. Dziadosz Paweł
  6. Gabor Mateusz
  7. Jakimowicz Piotr
  8. Janas Karolina
  9. Kostecki Krystian
  10. Krężałek Bartłomiej
  11. Makoś Sebastian
  12. Mąka Michał
  13. Mikosz Sylwia
  14. Olszyk Magdalena
  15. Olszyk Sławomir
  16. Samborowska Małgorzata
  17. Skrzęta Justyna
  18. Szwast Aleksandra
  19. Szydło Ewa
  20. Szydło Sławomir
  21. Świątek Joanna
  22. Świątek Tomasz
  23. Trybiec Miłosz
  24. Wierdak Joanna
  25. Wierdak Maria
  26. Wolański Andrzej
 

Partnerzy/Projekty




Stworzone dzięki Joomla!. Stworzone przez Damian Wozniak dla: gimzrecin.pl