Facebook

Kalendarz

poprzednim miesiącu lipiec 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 26 1
week 27 2 3 4 5 6 7 8
week 28 9 10 11 12 13 14 15
week 29 16 17 18 19 20 21 22
week 30 23 24 25 26 27 28 29
week 31 30 31
Ulti Clocks content
  • image
  • image
  • image
Previous Next
Absolwenci 2012/2013

KLASA III A

Wychowawca: mgr Bogusława Krzysik

  1. Boruta Krystian
  2. Bracławicz Paula
  3. Buczyńska Anna
  4. Horodyska Aleksandra
  5. Jasłowski Marcin
  6. Kuroski Maciej
  7. Kurzydło Kamil
  8. Munia Seweryn
  9. Najba Kinga
  10. Paluch Karolina
  11. Paluch Norbert
  12. Pańczuk Adam
  13. Pańczuk Andrzej
  14. Pańczuk Jan
  15. Pańczuk Piotr
  16. Pitera Wioletta
  17. Pudło Karolina
  18. Pudło Paulina
  19. Pudło Weronika
  20. Rak Elwira
  21. Rogala Kinga
  22. Sereda Aleksandra
  23. Sząbara Marlena
  24. Zuzak Jakub

KLASA III B

Wychowawca: mgr Alicja Zając

  1. Biały Agnieszka
  2. Dygutowicz Agata
  3. Dymczak Małgorzata
  4. Filip Marcin
  5. Ginalska Anna
  6. Guzik Adam
  7. Guzik Roger
  8. Jakubowski Kamil
  9. Kmon Katarzyna
  10. Kobak Aleksandra
  11. Kozieł Karolina
  12. Kozioł Bogusław
  13. Łęcka Natalia
  14. Majka Rafał
  15. Marek Weronika
  16. Pęcak Monika
  17. Plis Konrad
  18. Skiba Patrycja
  19. Stankiewicz Hubert
  20. Suszek Daniel
  21. Świątek Krzysztof
  22. Wąchała Klaudia
  23. Woźniak Dariusz
  24. Żołna Rafał
  25. Żurak Bartłomiej

KLASA III C

Wychowawca: mgr Wioletta Marchel

  1. Baj Natalia
  2. Bogusz Damian
  3. Bogusz Kinga
  4. Chmiel Paulina
  5. Dembiczak Paweł
  6. Dubis Michał
  7. Gałuszka Sebastian
  8. Głód Katarzyna
  9. Kisiel Sebastian
  10. Kłosowicz Dominik
  11. Kozielec Gabriela
  12. Kurcab Barbara
  13. Liwosz Szymon
  14. Lula Justyna
  15. Mackoś Jakub
  16. Paluch Daria
  17. Rudziński Piotr
  18. Siedlecka Magdalena
  19. Skalski Kacper
  20. Szafrański Maciej
  21. Szydło Emilia
  22. Pasterkiewicz Miłosz

KLASA III D

Wychowawca: mgr Dorota Prętnik

  1. Bal Dawid
  2. Bąk Dawid
  3. Bąk Krystian
  4. Dziedzic Paulina
  5. Gazda Arkadiusz
  6. Gronek Jakub
  7. Jakieła Paulina
  8. Janik Katarzyna
  9. Kasprzyk Angelika
  10. Kazuń Karol
  11. Kluk Mateusz
  12. Korab Katarzyna
  13. Majka Julita
  14. Makoś Katarzyna
  15. Mikosz Paulina
  16. Musiał Gracjan
  17. Okińczyc Joanna
  18. Rogala Karolina
  19. Soliński Daniel
  20. Świątek Kamil
  21. Wasłowicz Dawid
  22. Węgrzyn Martyna
  23. Zahorski Patryk
  24. Zajchowski Damian
  25. Źrebiec Dominik

fot. M. Świętnicki

 

Partnerzy/Projekty




Stworzone dzięki Joomla!. Stworzone przez Damian Wozniak dla: gimzrecin.pl