Facebook

Kalendarz

poprzednim miesiącu październik 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 40 1 2 3 4 5 6 7
week 41 8 9 10 11 12 13 14
week 42 15 16 17 18 19 20 21
week 43 22 23 24 25 26 27 28
week 44 29 30 31
Ulti Clocks content
  • image
  • image
  • image
Previous Next
Uczniowie klas III

KLASA III A

Wychowawca:mgr Karolina Sznajder

  1. Adamczyk Dominik
  2. Akslar Mateusz
  3. Bożętka Magdalena
  4. Doniek Wiktoria
  5. Dubiel Wiktoria
  6. Dubis Agata
  7. Dubis Kamil
  8. Filip Kornel
  9. Guzik Klaudia
  10. Gromkiewicz Fabian
  11. Janas Łukasz
  12. Jaskółka Patryk
  13. Kaczkowska Aleksandra
  14. Kraus Kacper
  15. Kruczek Wiktoria
  16. Kurda Agnieszka
  17. Magdziak Kacper
  18. Majka Michał
  19. Mędrek Gabriel
  20. Olech Aleksandra
  21. Pudło Julia
  22. Sęp Karolina
  23. Skwara Małgorzata
  24. Ślęczka Julia
  25. Trybus Zuzanna
  26. Węgrzyn Katarzyna
  27. Widziszewski Maksymilian
  28. Worosz Apolonia
  29. Zuzak Rafał

KLASA III B

Wychowawca: mgr Bernarda Drzymała

  1. Brożyna Hubert
  2. Brożyna Karolina
  3. Czepiga Arleta
  4. Czuchrzyński Przemysław
  5. Deptuch Julia
  6. Dziedzic Natalia
  7. Fornal Honorata
  8. Frączek Radosław
  9. Kluk Konrad
  10. Kozielec Justyna
  11. Rak Kinga
  12. Sęp Aleksandra
  13. Skrzęta Wiktoria
  14. Sudoł Aleksandra
  15. Szelc Agnieszka
  16. Szopa Szymon
  17. Szydło Magdalena
  18. Śliwińska Oliwia
  19. Świątek Łukasz
  20. Torba Julita
  21. Turek Paulina
  22. Wasłowicz Kamila
  23. Widziszewski Bartłomiej
  24. Wierdak Małgorzata
  25. Wierdak Tomasz
  26. Żurak Michał

KLASA III C

Wychowawca:mgr Piotr Brzeziński

  1. Bobusia Nina
  2. Bugiel Łukasz
  3. Dembiczak Izabela
  4. Firlej Julia
  5. Foremny Karolina
  6. Gajewski Mateusz
  7. Gierlicki Grzegorz
  8. Kielar Zuzanna
  9. Kijek Damian
  10. Kludacz Julia
  11. Kludacz Wiktor
  12. Konarski Jakub
  13. Krzywda Paweł
  14. Mrowiec Daria
  15. Niedziałkowska Natalia
  16. Pikul Jarosław
  17. Samborowska Dobrosława
  18. Skalska Weronika
  19. Stryczniewicz Aleksandra
  20. Szydło Kaja
  21. Trybus Paweł
  22. Węgrzynowska Aleksandra
  23. Wiklowski Łukasz
  24. Wityńska Weronika
 

Partnerzy/Projekty




Stworzone dzięki Joomla!. Stworzone przez Damian Wozniak dla: gimzrecin.pl