• image
Previous Next
IV tura Mistrzostw Podkarpacia
poniedziałek, 18 września 2017 19:24

Czwarta, ostatnia tura kończąca zmagania Młodzieżowych Mistrzostw Podkarpacia w wędkarstwie spławikowym odbyła się 9 września 2017 r. w miejscowości Pełnatycze w powiecie przeworskim, a organizatorem zawodów był Okręg Przemyśl.

W stawce 27 zawodników w Kat. U-18, Patryk Bugielski, po trzech turach zajmował VI miejsce i w końcowej klasyfikacji zajął miejsce V. Gabriel Żenczakowski zajmował miejsce XIII i ostatecznie uplasował się na miejscu X. Danielowi Zajchowskiemu nie udało się utrzymać IX miejsca i uplasował się na miejscu XI.

Dekoracja indywidualna w Kat. U-18. - Patryk Bugielski - V miejsce

Cały cykl zawodów był trudny ze względu na całkowitą nieznajomość łowisk. Dodatkowo przyszło nam rywalizować z mistrzami Polski i srebrnymi medalistami mistrzostw świata. Choć łowiliśmy ze zmiennym szczęściem, nasz udział w MMP należy uznać za udany. Okręg Krosno, którego barwy reprezentowali nasi uczniowie, w końcowej klasyfikacji w Kat. U-18 zajął I miejsce.