Facebook

Kalendarz

poprzednim miesiącu czerwiec 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 22 1 2 3
week 23 4 5 6 7 8 9 10
week 24 11 12 13 14 15 16 17
week 25 18 19 20 21 22 23 24
week 26 25 26 27 28 29 30
Ulti Clocks content
  • image
  • image
  • image
Previous Next
Bal gimnazjalny za nami
wtorek, 12 czerwca 2018 20:31

8 czerwca br. odbył się Bal Gimnazjalny. Było pięknie! Organizacją, jak co roku, zajęli się rodzice, głównie ci związani z Radą Rodziców.

Dziewczęta wyglądały przepięknie - wieczorowe sukienki, makijaże, fryzury; chłopcy również prezentowali się świetnie w garniturach. Na początku młodzież przywitała, rodziców i nauczycieli a następnie poprosiła Dyrektora Pawła Przetacznika o oficjalne otwarcie balu poprzez przecięcie symbolicznej wstęgi. Następnie wszystkich uczniów powitał Dyrektor, kilka słów powiedziała także przewodnicząca Rady Rodziców pani Agata Połomska.

Uroczysty bal rozpoczął się polonezem a następnie trzecioklasiści zatańczyli walca. Oba tańce przyszli absolwenci szlifowali pod bacznym okiem ks. Wojciecha Janusza. Po zakończeniu części oficjalnej i poczęstunku, przygotowanym przez rodziców, rozpoczęła się część taneczna balu, którą poprowadził DJ.

Uczniowie robili sobie krótkie przerwy na odpoczynek, ale w zasadzie parkiet nie był pusty ani przez chwilę. Młodzież bawiła się przednio. Bal urozmaicony była nie tylko muzyką ale i zabawami, w których uczestniczyli wychowawcy i nauczyciele. Atmosfera była naprawdę wspaniała - w końcu to ostatnia wspólna zabawa trzecioklasistów.

Podczas balu był także czas na pamiątkowe zdjęcia klasowe, wspólne rozmowy i dyskusji podczas których większość twierdziła, że żal odchodzić, a trzy lata spędzone w zręcińskim gimnazjum na pewno pozostawi miłe wspomnienia.

tekst: G. Sobczyńska - Paluch
zdjęcia i video: K. Sznajder


VIDEORELACJA

 

Partnerzy/Projekty
Stworzone dzięki Joomla!. Stworzone przez Damian Wozniak dla: gimzrecin.pl